Zemědělské dotace - 6. kolo!

V průběhu dubna 2018 budou příjmány žádosti o dotaci do 6. kola PRV. Podpořeny budou projekty mladých začínajících zemědělců,  investice do nezemědělských činností nebo podpora agroturistiky. Připravte se včas a získejte finanční prostředky na realizaci svých záměrů!

V rámci jarního kola příjmu žádostí o dotaci z Programu rozvoje venkova budou podporovány mimo jiné projekty z následujících opatření:

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI MLADÝCH ZEMĚDĚLCŮ

- mladí zemědělci (do 40 let včetně), kteří nepodnikají déle než 24 měsíců, mohou získat na investice do svých začínajících podniků 45 000 EUR - lze žádat na stavební práce, nákup nemovitostí, strojů a zařízení a mnoho dalšího.

INVESTICE DO NEZEMĚDĚLSKÝCH ČINNOSTÍ

- až 45% dotaci mohou získat zemědělští podnikatelé, kteří chtějí své podnikání rozšířit o jinou - nezemědělskou činnost - investovat lze např. do zřízení pneuservisu, obchodu, pekárny nebo pivovaru.

PODPORA AGROTURISTIKY

- dotaci až 45 % mohou zemědělští podnikatelé využít na vybudování penzionu na své farmě, včetně restaurace nebo sportoviště - žádat je možno na stavební práce, nákup nemovitostí, pořízení vybavení atd.

 

POZOR ! U všech projektů, které zahrnují stavební práce vyžadující povolení stavebního úřadu, je nutno mít již k podání žádosti platné a pravomocné stavební povolení (ohlášku)!

V případě Vašeho zájmu kontaktujte naše projektové manažery z Českých Budějovic. Rádi Vám zpracujeme žádost o dotaci a postaráme se o celý dotační proces včetně administrace výběrového/zadávacího řízení.

 

Tešíme se na Vaše projekty a spolupráci!

Kontakt:

Kněžská 365/22
370 01    České Budějovice

Tel: (+420) 386 321 233
E-mail: garantacz@garanta-cz.eu

více